Nenechte si ujít jedinečnou leteckou akrobatickou show! Oslavy konce druhé světové války vypuknou 5. května v areálu U medvěda v Dobré v 10.00 hod.

Rytíři nebes jsou již tradiční akcí v Dobré u Frýdku-Místku. Nosným pilířem oslav je letecká akrobatická show v podání jednoho dvouplošníku a jednoho trojplošníku. Letci předvádějí svou show vždy po dvou hodinách (o přesných časech budete průběžně informování na www.dobra.cz  nebo na www.sportrelaxclub.cz). Jejich umění ve vzduchu je doprovázeno obranou vojsk na zemi, chybět nebudou ani pyrotechnické efekty. Novinkou letošního leteckého programu bude vystoupení stíhačky Jakovlev JAK-3!

Oslavy konce druhé světové války nesou další hrdý podtitul – Den se složkami Integrovaného systému Moravskoslezského kraje. Svou techniku představí členové Hasičského záchranného sboru a hasiči ze Sboru dobrovolných hasičů Dobrá. Stanoviště budou mít v obležení jako každý rok policisté z nedalekého Obvodního oddělení v Nošovicích. Zájemci všeho věku si budou moci vyzkoušet neprůstřelnou vestu nebo si potěžkat policejní zbraně.

A to není vše. Na ploše před areálem se budete moci projet vojenským vozidlem, traktorem New Holland nebo ten, kdo preferuje spíše přírodu, se může projet na koních. Pro děti bude připravena Stezka odvahy, skákací hrad, akční hra „Opičí dráha“, hravý klaun nebo postavičky známé z disneyovských pohádek.

Své příznivce si určitě najde víceúčelová airsoftová střelnice a davy diváků budou sledovat umění bojovníků Krav Maga. Své stany tady rozprostřou i modeláři z Leteckého modelářského klubu Dobrá, a připojí se k nim i modeláři z Hatě, kteří představí své umění ve skládání i v létání modelů.

Chybět nebude ani bohaté občerstvení, z jehož nabídky si vybere každý podle své chuti.

Více aktuálních informací, včetně časových údajů, naleznete na www.dobra.cz – stránka bude postupně aktualizována.

Vstupenky je možné zakoupit online ZDE nebo v síti Ticketportal, která je dostupná i na pobočkách Turistického informačního centra Frýdek-Místek.