Od pátku 4. května 2018 má Frýdek≈Místek na svém území další zajímavou novinku. Na Olešné totiž vyrostl Adventure golf!

Areál se nachází v těsné blízkosti krytého aquaparku, jehož součástí je i posezení na terase s občerstvením. Na hřišti si může v jeden okamžik zahrát golf až 35 hráčů. Pro návštěvníky budou během celé sezóny připraveny také turnaje pro všechny věkové kategorie. Firmy si mohou rovněž hřiště pronajmout pro své firemní akce.

A v čem je Adventure golf jiný?

Adventure golf se k nám dostal ze severní Ameriky, kde je oblíbeným rekreačním i profesionálním sportem a především rodinnou zábavou. Je to v podstatě klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových jamek. Velikost drah je však to jediné, co má Adventure golf společného s minigolfem. Způsob hry je totiž zcela odlišný. Klasické překážky známé z minigolfu zde nenajdete, na drahách jsou různé terénní nerovnosti, vyvýšeniny, boule, vodní pasti a písečné bunkry – tedy stejně jako u golfu.
A povrch drah? Zapomeňte na klasický šedivý eternit. Adventure golf se hraje na umělé golfové trávě a hráči během hry smí nebo dokonce musí chodit po drahách. Hraje se golfovými holemi určenými k putování nebo minigolfovými kladívky a golfovým míčkem. Takže Adventure golf není ani minigolf ani golf, ale něco mezi tím…

 

Další informace k otevírací době, vstupnému najdete ZDE