Na nezapomenutelné adventní koncerty v přítmí kostelů se můžete těšit také v tomto předvánočním čase. Svým talentem vás „uhrane“ 14. prosince 2018 Václav Noid Bárta, kterého můžete znát nejen z muzikálů, ale stojí také za autorstvím hudby k muzikálu Němcová a k filmu Kajínek.

Koncert se uskuteční v Evangelickém kostela na Husově ulici ve Frýdku-Místku. Součástí koncertu bude vystoupení dětí z Dětského domova Na Hrázi ve Frýdku.

Adventní koncerty v rámci projektu Děti dětem pořádané spolkem Madleine se staly již tradicí, která každoročně plní prostory moravských kostelů a vytváří krásnou předvánoční atmosféru. A už tradičně se vrací i do Frýdku-Místku. Cílem tohoto neziskového projektu je finančně podpořit handicapované a jinak sociálně znevýhodněné děti, které se také přímo podílejí na programu a plní si tak své dětské sny. Děti se spolupodílí na vystoupení známých umělců, rozvíjí svůj talent, zájmy a zažívají pocit důležitosti, jedinečnosti a zájmu o svou osobu, kterého se jim jinak dostává příliš málo.

Projekt Děti dětem je tak výsledkem soustavné přípravy a píle nejen spolku Madleine, ale především dětí, pro které jsou koncerty výjimečným zážitkem.

Vstupenky za 350 Kč/450 Kč lze zakoupit v síti TicketStream, kterou najdete i na pobočkách Turistického informačního centra v Místku (náměstí Svobody), Frýdku (Zámecké náměstí) nebo ve Frýdlantu n. O.

Turistické informační centrum Frýdek-Místek zve také na adventní koncert herečky Yvetty Blanarovičové, který se koná 12. prosince 2018 v kostele sv. Jana Nepomuckého v Čeladné.