Brněnské výstaviště hostí tento týden významný veletrh cestovního ruchu Regiontour. A na něm nesmí chybět ani Frýdek-Místek! 

Veletrh se koná od čtvrtku 17. 1. do neděle 20.1. 2019 a představí se na něm nejen destinace České republiky, ale také ty zahraniční. Souběžně nebude chybět ani veletrh GO, Festival krajových specialit a regionální potraviny RegFoodFest či festival cestovatelských filmů, fotografií a publikací Go Kamera. 

Frýdek-Místek se se svou turistickou nabídkou představí v pavilonu P v rámci expozice Moravskoslezského kraje a Beskyd (číslo stánku 030). Do Frýdku-Místku budeme zvát prostřednictvím nových propagačních materiálů o městě, návštěvníci ochutnají i zázrak z medu Marlenku, která je s Frýdkem-Místkem již neoddělitelně spjata a také prostřednictvím piva Radegast představíme jeho návštěvnické centrum. Tento čtyřlístek uzavře pozvánka do jediné baziliky v Moravskoslezském kraji a také do největšího včelařského areálu ve střední Evropě. Díky nim tak objevíte 4 tajemství Frýdku-Místku.

S Frýdkem-Místek se budou moci návštěvníci potkávat až do dubna na veletrzích v Bratislavě, Praze, Ostravě, Hradci Králové, Katowicích či Zabrze.