Ideální místo pro relax i vaši dovolenou

13.06.2024

Přehrada Olešná, nacházející se na okraji Frýdku-Místku, je ideálním místem pro vaši letní dovolenou i krátký víkendový výlet. Tato krásná vodní nádrž nabízí širokou škálu aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Aktivity pro každého

Milujete sport? V okolí přehrady najdete skvělou cyklostezku a in-line dráhu, kde si můžete užít jízdu na kole či bruslích s úchvatným výhledem na vodní hladinu a okolní přírodu. V horkých letních dnech vás osvěží návštěva místního aquaparku s tobogány, bazény a dalšími atrakcemi pro děti i dospělé.

Rybáři ocení bohatství ryb ve vodách přehrady, zatímco milovníci klidu a pohody si mohou užít piknik na březích či romantickou procházku při západu slunce. 


Kde se najíst a ubytovat

Po dni plném zážitků jistě oceníte nabídku místních restaurací a kaváren. V okolí přehrady Olešná najdete řadu podniků a gastro zónu, kde si můžete vychutnat jak tradiční českou kuchyni, tak mezinárodní speciality.

Pro ty, kteří chtějí zůstat déle, je k dispozici několik možností ubytování. Můžete se rozhodnout pro komfortní hotel ve Frýdku-Místku, chatky v blízkosti přehrady nebo kemp, kde můžete strávit noc pod hvězdami.

Blízké atrakce

Přehrada Olešná je také výborným výchozím bodem pro objevování dalších krásných míst v regionu. Navštivte například historické centrum Frýdku-Místku,  nebo vydejte se na túru do Beskyd.

Přijďte a zažijte nezapomenutelné chvíle na přehradě Olešná!

Více informací na webu www.olesnafm.cz 

 

Fotogalerie

Co se u nás děje

16.07.2024 18:00        Frýdek-Místek

16.07.2024 20:00        Frýdek-Místek

17.07.2024 21:00        Frýdek-Místek

17.07.2024 10:00        Frýdek-Místek

Kalendář akcí