Nechte auto doma a vyrazte na Olešnou autobusem

25.05.2023

Od 24. června 2023 se můžete na Olešnou vydat pohodlně novou sezónní linkou. Autobus bude jezdit až do konce září.

JÍZDNÍ ŘÁD ZDE

Okružní trasa povede od zastávky Lískovec, Marlenka přes magistrát, vlakové nádraží, halu Polárku, Riviéru, polikliniku, Beskydskou a Ostravskou. Přes týden budou jezdit čtyři páry spojů, o víkendech devět.

Resort Olešná se nachází zhruba 3 km od centra Frýdku-Místku a je pojmenován podle místní přehrady. Dominantou této oblasti je letní aquapark s plaveckým a relaxačním bazénem, v  chladných měsících využijete jeho krytou část. Budete nadšeni širokým výběrem adrenalinových atrakcí v podobě obřího tobogánu, divoké řeky a mnoha dalších. V aquapraku je také část s vodními atrakcemi pro děti či saunový svět.

Cyklistům, pěším turistům a in-line bruslařům slouží 4,5 km dlouhá stezka okolo celé přehrady. Vodní plocha přehrady Olešná láká nejen rybáře, ale také milovníky surfování a jachtingu.

Rodiče s dětmi využijí multifunkční hřiště s průlezkami, houpačkami, žebříky, lanovou sítí, rotační kládou nebo hrazdymi různých výšek. Naleznete zde také pískoviště s balančním prvkem a stínící plachtou ve tvaru rybářské sítě. Na své si přijdou také odrostlejší děti nebo i dospělí. Jsou zde pro ně nachystány velké houpačky, houpací lana, lezecké stěny a lanová dráha dlouhá 50 m. Fitness hřiště nabízí 5 cvičebních stanic pro posilování a udržení rovnováhy. V letních měsících se otevírá i pomyslná brána FUN zóny s nafukovacími trampolínami. 

Kompletní nabídku zážitků na Olešné najdete na webu www.olesnafm.cz 

 

Fotogalerie