Ponořte se do tradice a moderního umění vaření piva v Nošovicích

14.06.2024

Nošovický pivovar Radegast je místem, kde se tradice setkává s moderní technologií a vášněmi pro pivo. Přijďte si užít unikátní zážitek, kdy můžete nahlédnout do jednoho z nejmodernějších výrobních provozů, ochutnat čerstvě natočené pivo přímo z rukou zkušeného pivovarského odborníka, nebo si dokonce sami vyzkoušet mistrovství čepování piva! Jdete do toho?

Rezervujte si svou prohlídku na radegast.cz/pivovar.

Prohlídka trvá přibližně 120 minut a začíná v Radegastově svatyni, což je návštěvnické centrum pivovaru. Zde se ponoříte do historie pivovaru, dozvíte se, kdy bylo uvařeno první pivo a proč nese název Radegast. Během komentované prohlídky odhalíte tajemství technologie výroby piva, od prvních kroků až po finální produkt.

Na závěr na vás čeká ochutnávka čepovaného piva Radegast nebo nealkoholického Birellu, a to přímo na místě, kde vznikají. Samozřejmostí je také možnost zakoupení různých druhů piv z širokého sortimentu.

Pro opravdové fanoušky hořkosti tady nabízí Školu čepování, která vás a vaše přátele zaručeně nadchne! Na čepu je exkluzivní Radegast Ryze hořká 12. Rezervujte si místo na tickets.prazdroj.cz/radegastova-skola-cepovani-piva.

Vstupte do světa pivovarského umění a prožijte neopakovatelný zážitek v pivovaru Radegast!

 

Fotogalerie

I tady by se Vám mohlo líbit

Po stopách textilek
Po stopách textilek

Frýdek Místek

Pivopění
Pivopění

Frýdek Místek

Co se u nás děje

16.07.2024 18:00        Frýdek-Místek

16.07.2024 20:00        Frýdek-Místek

17.07.2024 21:00        Frýdek-Místek

17.07.2024 10:00        Frýdek-Místek

Kalendář akcí