Když prší

Muzeum Beskyd

Vydejte se s dětmi za kouzlem poznání tradic, historie, umění a přírody na zámku uprostřed města Frýdku pod beskydskými horami. Dominanta města Frýdku-Místku dříve bránila město na hranici mezi Moravou a Slezskem, stojí nad řekou Ostravicí již od 14. století.

více ≈>

Muzeum meteoritů

Přijďte se podívat na opravdové kameny z vesmíru staré miliony až miliardy let. Ojedinělé muzeum s desítkami vystavených meteoritů v Místku je druhé největší stálé muzeum meteoritů v České republice.

více ≈>

Exkurze v Marlence

Využijte jedinečnou příležitost nahlédnout do "kuchyně" MARLENKY a zjistěte, jak se vyrábí na unikátní výrobní lince světově známé medové dorty MARLENKA, kuličky MARLENKA a další výrobky.

více ≈>

Aquapark Olešná - krytý aquapark

Prší? Nevadí! Kromě letního aquaparku máme ve Frýdku-Místku i ten krytý!

více ≈>

Včelařský naučný areál

Navštivte s dětmi muzeum, které voní medem a prozkoumejte do posledního detailu naprosto unikátní největší včelařské muzeum v ČR.

více ≈>

Návštěvnické centrum Radegast

Přijmete pozvání na ojedinělou exkurzi a degustaci správně hořkého piva, které se vaří téměř padesát let dle původní receptury v Nošovicích u Frýdku-Místku.

více ≈>

Návštěvnické centrum Hyundai

Objednejte se na exkurzi a přijďte se na vlastní oči podívat, jak se vyrábí auta v Nošovicích. HMMC je jedním z nejmodernějších automobilových závodů.

více ≈>

Cvičná štola Staříč

Vžijte se do kůže horníků! Ve Staříči se vám to podaří! Cvičná štola, které je pracovištěm budoucích horníků, se nijak neliší od opravdového dolu. Jediné, co tady chybí, je jen důlní výtah.

více ≈>