Léto aktivně

Nastavit filtr

Rozhledna Panorama

Vystoupejte na úbočí hory Kabátice, a poté ještě 93 schodů a mějte Frýdek-Místek jako dlani. K rozhledně vás navede turistické značení z obce Chlebovice, přístup na rozhlednu je volný.

více ≈>

Rozhledna Okrouhlá

Rozhledna, ze které dohlédnete až do Jeseníků. Najdete ji na kopci Okrouhlá, který se týčí do výšky 378 m. n. m.

více ≈>

Discgolf

Populární outdoorovou aktivitu pro všechny bez rozdílu věku si můžete zahrát na hřišti s celkem devíti koši a devíti výhozištěmi s umělým povrchem. U každého výhoziště je informační cedulka s popisem, délkou a par koše.

více ≈>

In-line stezka okolo přehrady Olešná

Stezka dlouhá téměř 4,5 km a široká až 4 m. Využívaná je celoročně, v létě cyklisty a in-line bruslaři, v zimě pak milovníky běžkování. Na trase cyklostezky nechybí restaurační zařízení a k nezaplacení je krásný výhled na Beskydy a Lysou horu.

více ≈>

Adventure golf

Jedinečná příležitost užít si klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových jamek. Velikost drah je však to jediné, co má Adventure golf společné s minigolfem. Při hře se nebudete nudit šedivými dráhami a plastovými překážkami.

více ≈>

Skatepark

Monolitický betonový skatepark rozdělený do několika částí - krytý bazén (bowl), street část (menší raily, schody, manual box, grind bedny, mini rádius...) a skateparková část (větší raily, grind boxy, bank to bank, velké rádiusy, pyramidy, gapy...). Skatepark obsahuje všechny druhy překážek, které si dokážete představit. Každý rider si najde to své.

více ≈>

Kitesurfing, Windsurfing

Přehrada Olešná je využívání od jara do podzimu nadšenci provozující kitesurfing neboli kiteboarding a klasický wintsurfing. Jízda po vodě s výhledem na vrcholky Beskyd je nezapomenutelným zážitkem.

více ≈>

Hřiště pro míčové sporty

Zahrajte si s přáteli beachvolejbal nebo nohejbal. A po hře se osvěžte v přilehlém aquaparku.

více ≈>

Resort Olešná

Podívejte se na nabídku letního resortu Olešná. Tady se nudit opravdu nebudete!

více ≈>

Cyklovýlety

Objevujte z sedla kola Frýdek-Místek a jeho okolí. Načerpejte inspiraci ZDE.

více ≈>