O prohlídkách

 

Fotogalerie

Vaření piva v Nošovicích má bezpochyby dlouhou tradici. Zdejší pivovar Radegast je jedním z nejmodernějším výrobních provozů, který máte možnost si prohlédnout a zároveň ochutnat čerstvě natočené pivo z rukou pivovarského odborníka, nebo si sami vyzkoušet umění čepování piva! Jdete do toho?

Rezervujte si prohlídku na https://www.radegast.cz/pivovar/. Prohlídka pivovaru trvá zhruba 120 minut a začíná v Radegastově svatyni, jak se nazývá Návštěvnické centrum. Zde se seznámíte s historií pivovaru, dozvíte se, kdy bylo uvařeno první pivo a proč byl zvolen název Radegast. V rámci komentované prohlídky zjistíte vše, co se týká technologie výroby piva. A na závěr nechybí ochutnávka čepovaného piva Radegast, nebo nealkoholického piva Birell. Samozřejmostí je nabídka různých druhů piv z bohatého sortimentu k zakoupení.

A pokud jste skutečným fanouškem hořkosti, pak doporučujeme Školu čepování, která vás i vaše přátele bude skutečně bavit! Na čepu je Radegast Ryze hořká 12! Rezervuj si Školu čepování s přáteli na https://tickets.prazdroj.cz/radegastova-skola-cepovani-piva 

I tady by se Vám mohlo líbit

Exkurze v Hyundai
Exkurze v Hyundai

Frýdek Místek

Exkurze v Marlence
Exkurze v Marlence

Frýdek Místek