F≈M industriální

Nastavit filtr

Po stopách textilek

Nasedněte do historického autobusu Karosa ŠL 11 a jeďte s námi objevovat kouzlo textilního průmyslu ve Frýdku-Místku, který ovlivnil nejen místní architekturu, ale i celkový život ve městě.

více ≈>

Muzeum meteoritů

Přijďte se podívat na opravdové kameny z vesmíru staré miliony až miliardy let. Ojedinělé muzeum s desítkami vystavených meteoritů v Místku je druhé největší stálé muzeum meteoritů v České republice.

více ≈>

Včelařský naučný areál

Navštivte muzeum, které voní medem, a prozkoumejte do posledního detailu naprosto unikátní největší včelařské muzeum v ČR, jehož součástí je včelařský skanzen, naučná zahrada plná včelařsky významných rostlin, naučný včelín a muzeum Chlebovic.

více ≈>

Návštěvnické centrum Marlenka

Využijte jedinečnou příležitost nahlédnout do "kuchyně" MARLENKY a zjistěte, jak se vyrábí na unikátní výrobní lince světově známé medové dorty MARLENKA, kuličky MARLENKA a další výrobky.

více ≈>

Návštěvnické centrum Hyundai

Objednejte se na exkurzi a přijďte se na vlastní oči podívat, jak se vyrábí auta v Nošovicích. HMMC je jedním z nejmodernějších automobilových závodů.

více ≈>

Návštěvnické centrum Radegast

Přijmete pozvání na ojedinělou exkurzi a degustaci správně hořkého piva, které se vaří téměř padesát let dle původní receptury v Nošovicích u Frýdku-Místku.

více ≈>

Cvičná štola Staříč

Vžijte se do kůže horníků! Ve Staříči se vám to podaří! Cvičná štola, které je pracovištěm budoucích horníků, se nijak neliší od opravdového dolu. Jediné, co tady chybí, je jen důlní výtah.

více ≈>