Kde se najíst

Hotel&Caffe Silesia

Součástí hotelu je stylově zařízená restaurace zaměřená na speciality české kuchyně nabízí k dobrému jídlu tradiční značky oblíbeného českého piva. V létě je velice příjemné a vyhledávané posezení na terase s výhledem na kouzelné starobylé náměstí, jehož dominantou je zámek. K dispozici jsou také salonky pro firemní akce i soukromé slavnostní příležitosti.

více ≈>

Penzion Pod Kašnou

Stylová restaurace v duchu vinárny stejnojmenného hotelu Pod Kašnou s rozsáhlou venkovní terasou vás mimo jiné okouzlí výhledem na staré domy v Hluboké ulici a Svatojánskou vyhlídkovou věž. Zde najdete to pravé místo k relaxaci u sklenky dobrého vína.

více ≈>

Beskydská pivní stezka

Beskydská pivní stezka vás zavede nejen do podhorských pivovarů za lahodným pivem, ale i za skvělými gastronomickými zážitky.

více ≈>

Radegastův šenk

Vydejte se tam, kde vám načepují správně hořké pivo Radegast a nabídnou  k němu navíc výborné místní gurmánské speciality.

více ≈>

Krčma Středověk

Krčma Středověk FM je kvalitní, zavedenou restaurací s více jak 20ti letou historií. Od r. 2014 se o kvalitu a chod stará provozovatel Jirka Choleva, který se s profesionálním týmem zaměřuje na kvalitu služeb. Vaří poctivé "krčmářské" dobroty, jako např. vyhlášená žebra, koleno, flákoty krkovice...také klasiky v podobě hotových jídel - česká svíčková, hovězí líčka na víně, domácí bramborové knedlíky plněné uzeným na červeném zelí, nebo tradiční halušky s brynzou.

více ≈>

Elizebet Art of Goodies

V malé prodejně nedaleko frýdeckého zámku najdete přesně to, co potřebujete! Můžete se zde pohodlně uvelebit a dát šálek kávy i kousek dortíku. Dorty pro každou příležitost si tady můžete i objednat – upečou vám něco k narozeninám, ke svatbě i na pracovní setkání. Vybírat můžete z ovocných, krémových i čokoládových dortů, které budou lahodit vašemu oku i chuti.

více ≈>