Kde se ubytovat

Autokemp Olešná

Nezapomenutelná atmosféra východu a západu Slunce, večery pod stanem a klidná hladina přehrady Olešná. To nabízí Autokemp Olešná v blízkosti města Frýdek-Místek.

více ≈>

Boutique Hotel Afrika

Kousek od Zámeckého náměstí v centru města na vás dýchne exotická atmosféra Afriky, tvořená tamními artefakty, přírodními scenériemi nebo obrazy v interiéru.

více ≈>

Hotel & Caffe Silesia

Hotel v historické části centra města v klidném prostředí vedle frýdeckého zámku je součástí původních měšťanských budov ze 17. století a významným dílem architektury Zámeckého náměstí.

více ≈>

Penzion Glogar

Příjemné a útulné prostory, tak takový je penzion Glogar. Jedná se o penzion na okraji města Frýdek-Místek s dobrou dostupností. Poloha penzionu je strategicky výhodná vzhledem k blízkosti Beskyd, moravskoslezské metropole Ostrava a také přístupu do Polska.

více ≈>

Penzion Pod Kašnou

Penzion Pod Kašnou se nachází na jednom z malebných náměstí v centru Frýdku-Místku v blízkém okolí frýdeckého zámku.

více ≈>

Penzion Prestige Tennis Park – 3*** Superior

Hledáte klidné místo v k odpočinku, relaxaci nebo sportu? Tak neváhejte a objednejte si ubytování v penzionu, který se nachází v podhůří Beskyd, obklopen krásným parkem Bedřicha Smetany u protékající řeky Ostravice a cyklostezky, po které dojedete, ať už do samotného města Ostravy, nebo opačným směrem přes Frýdlant nad Ostravicí do samého srdce Beskyd Ostravice.

více ≈>

Penzion Stará pošta

Ubytujte se v domě, kde na vás dýchne historie, v bývalém poštovním úřadě, kde pracoval slavný básník Petr Bezruč a začněte psát svůj nový příběh.

více ≈>

Radegastův šenk

Ubytujte se v moderně vybaveném hotelu s celkovou kapacitou 30 osob. Využít můžete skvělé krajové beskydské kuchyně, zahrát si bowling, a nebo vyrazit na elektrokole do Beskyd, které si můžete zapůjčit v místní půjčovně.

více ≈>