Část Frýdek - pěšky

 

Fotogalerie

Objevte kouzlo textilního průmyslu ve Frýdku-Místku, který ovlivnil nejen místní architekturu, ale i celkový život ve městě a vydejte se s námi pěšky na komentovanou prohlídku „Po stopách textilek“ s průvodcem.

Seznámíme vás s tradicí textilního průmyslu ve městě a regionu, vstoupíte do 3 budov Slezanu spjatých s výrobou textilií a oděvů ve Frýdku-Místku (ředitelství, tkalcovna, přádelna), shlédnete několik muzejních artefaktů, zažijete šichtu ve Slezanu na vlastní kůži, budete obdivovat manufakturní architekturu a uslyšíte příběhy majitelů továren i dělníků.

 

Malé skupiny (1 průvodce)

Časová náročnost: 2,5 hod.
Cena: 1.200 Kč (při min. počtu 10 os., každá další osoba 120 Kč)
Minimální počet osob: 10
Maximální počet osob: 20


Větší skupiny (2 průvodci)

Časová náročnost: 2,5 hod.
Cena: 2.520 Kč (při min. počtu 20 os., každá další osoba 120 Kč)
Minimální počet osob: 21
Maximální počet osob: 40


Vhodné pro: dospělé, aktivní seniory, mládež starší 15 let (se zájmem o téma textilnictví)

Začátek prohlídky/sraz: ředitelství Slezanu

Trasa prohlídky: ředitelství Slezanu – Slezan 09 – Slezan 06 – ul. Nádražní a ul. Potoční - sklady bavlny Slezan 07 – Slezan 05 – Slezan 08

Konec prohlídky: Slezan 08

Prohlídky objednávejte minimálně 14 dnů před plánovaným termínem. V případě zájmu kontaktujte Turistické informační centrum Frýdek-Místek na e-mailu info@ticfm.cz nebo na tel. čísle 558 646 888.

Platební podmínky

Platbu je nutné provést převodem na účet poskytovatele služby (TIC F≈M, p. o.), na základě vystavené faktury, dle uvedené splatnosti.

Storno podmínky

Prohlídku lze stornovat (100% z ceny) nejpozději 10 kalendářních dní před objednaným termínem.

Zrušení prohlídky ze strany pořadatele, i v den konání prohlídky
V případě zrušení prohlídky ze strany pořadatele má objednatel nárok na vrácení uhrazené celé částky. O zrušení prohlídky bude objednatel informován prostřednictvím telefonního čísla, které uvedl při objednávce. Objednateli bude částka vrácená zpět převodem na účet dle fakturačních údajů viz objednávka. Objednateli může být také umožněn náhradní termín dle vzájemné dohody.

Platnost nabídky do 31. 12. 2024.