Za kulturou

Nastavit filtr

KulturaFM

Pod značkou KulturaFM najdete příspěvkovou organizaci Národní dům Frýdek-Místek, která zajišťuje ve Frýdku-Místku kulturní vyžití občanů.

více ≈>

Kino Nová scéna Vlast

Kinosál Nová scéna Vlast se zařadil mezi 225 zdigitalizovaných kin v celé České republice. Je vybaven digitální technologií dle standardu DCI, včetně technologií pro přehrávání 3D filmů za použití speciálních brýlí, které vám při vstupu do sálu zdarma zapůjčí.

více ≈>

Divadlo Čtyřlístek

Divadlo Čtyřlístek poskytuje zázemí pro několik divadelních souborů, které produkují divadelní hry jak pro děti, tak i pro mládež a dospělé.

více ≈>

Národní dům

Secesní budova Národního domu v centru Frýdku-Místku v sobě skrývá hlavní a vedlejší sál plus zahradu s pódiem. Hlavní sál slouží jak pro divadelní představení, tak pro koncerty nebo různé taneční pořady.

více ≈>

Hudební klub Stoun

Legendární multižánrový klub ukrytý v bývalém krytu civilní obrany v podzemí 11. základní školy na sídlišti Slezská.

více ≈>

FM City Fest

Svěží a moderní festival nabitý těmi největšími hvězdami české i zahraniční hudební scény a zajímavým doprovodným programem pro celou rodinu. Roztančete s námi celé město!

více ≈>

Sweetsen Fest

Věhlasný festival Sweetsen fest je kulturní a společenskou událostí a jednou z největších beneficí na Moravě.

více ≈>

Frýdek-Místek plný chutí

Užijte si jeden z největších gastrofestivalů v Moravskoslezském kraji! Každoroční svátek dobrého jídla a pití se koná vždy v srpnu v okolí Zámeckého náměstí.

více ≈>

Mezinárodní folklórní festival

Na tento tradiční festival míří v červnu do Frýdku-Místku každoročně více než čtvrtstoletí stovky folklorních, muzikantů, zpěváků a tanečníků ze všech koutů světa – od Asie, přes Evropu až po Ameriku.

více ≈>

Historické slavnosti

K prázdninám patří tradičně historické slavnosti pod frýdeckým zámkem - průvod rytířů na Zámecké náměstí, rytířský turnaj, dobová hudba, sokolníci, plápolající ohně a louče - nás na dva dny přenesou do autentické atmosféry dob dávno minulých.

více ≈>