Pro děti

Multifunkční hřiště na Olešné

Multifunkční hřiště je určeno všem bez rozdílu věku. Pro děti jsou připraveny různé průlezky, houpačky, žebříky, lanové sítě, rotační kláda nebo hrazdy různých výšek. Naleznete zde také pískoviště s balančním prvkem a stínící plachtou ve tvaru rybářské sítě.

více ≈>

Aquapark Olešná

Aquapark je umístěn v krásném prostředí přehrady Olešná ve Frýdku-Místku s výhledem na panorama Beskyd a Lysou horu a nabízí spoustu vyžití pro ty nejmenší.

více ≈>

Adventure golf

Jedinečná příležitost užít si klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových jamek. Velikost drah je však to jediné, co má Adventure golf společné s minigolfem. Při hře se nebudete nudit šedivými dráhami a plastovými překážkami.

více ≈>

Včelařský naučný areál

Navštivte s dětmi muzeum, které voní medem a prozkoumejte do posledního detailu naprosto unikátní největší včelařské muzeum v ČR.

více ≈>

Chlebovická medová stopa

Vydejte se s Medulinkou po medové stopě! Naučná stezka vás na pěti stanovištích seznámí s 12 včelařskými tématy a 12 zajímavými místy Chlebovic a navíc si můžete ověřit své nové znalosti v Medulinčině kvízu.

více ≈>

Muzeum Beskyd

Vydejte se s dětmi za kouzlem poznání tradic, historie, umění a přírody na zámku uprostřed města Frýdku pod beskydskými horami. Dominanta města Frýdku-Místku dříve bránila město na hranici mezi Moravou a Slezskem, stojí nad řekou Ostravicí již od 14. století.

více ≈>

Muzeum meteoritů

Přijďte se podívat na opravdové kameny z vesmíru staré miliony až miliardy let. Ojedinělé muzeum s desítkami vystavených meteoritů v Místku je druhé největší stálé muzeum meteoritů v České republice.

více ≈>

Fun zóna na Olešné

Užijte si originální zábava pro děti na Olešné! V zábavní zóně na Olešné najdete vzduchové trampolíny, tři hopsakoule nebo třeba vodní polštář. Těšit se můžete také na vodní mlhu, která osvěží během teplých dní a stolní tenis kde se zabaví celá rodina.

více ≈>

Tajemný okruh Štandl

Vydejte se po stopách Attily, nejmocnějšího náčelníka hunské říše, na tajemný kopec Štandl. Pátrejte po zvěři, kterou za svého života lovil, rozpoznejte stromy, ze kterých j stavěl svá obydlí. Vyzkoušejte si, jaké je chodit naboso krajinou. Hledejte tajnou chodbu, která možná patřila k hradu, který zde postavili jeho následovníci. Kdoví, ale třeba právě vám se poklad podaří najít.

více ≈>

Na den Štrajchpudlíkem

Vydejte se s dětmi a kostýmovaným průvodcem na dobrodružnou trasu plnou hravého objevování a pochopení světa textilního průmyslu ve Frýdku-Místku.

více ≈>